cubile

Cubile - o nás

Filozofia spoločnosti je založená na zhodnocovaní našich teoretických i praktických skúseností v individuálnom prístupe k investorovi. Základným cieľom je kvalita a nie kvantita. Prácu s drevom pokladáme za radosť, energetickú úspornosť za povinnosť a každú realizáciu za výzvu.

Vo fáze návrhu spolupracujeme s architektmi, ktorých tvorba spája požiadavky investora s našimi skúsenosťami v navrhovaní energeticky úsporných budov. Neustále pracujeme na zvyšovaní kvality nami poskytovaných služieb, od marca 2016 sme držitelmi certifikátu Passive House Designer, ktorý vydáva Passive House Institute v Darmstadt-e (DE). Každá naša realizácia je posúdená v PHPP (Passive House Planning Package). 

Realizačná fáza je zameraná na kvalitné remeselné spracovanie, ktoré zabezpezpečí plánovaný výsledok. Ten je na každej našej realizácii preverený blover door testom.

Naším zákazníkom garantujeme odborný servis, poradenstvo a kvalitnú realizáciu, ktoré spoločne vytvoria zdravé bývanie s nízkymi prevadzkovými nákladmi. 

Cieľom našej spoločnosti je kvalitná drevostavba, domov spokojného zákazníka.